Rally Dakar je jedním z nejtěžších testů vytrvalosti, navigace a technického umu a my jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto dobrodružství jako hlavní partner Valtr Racing Teamu. Kamion se sílou našeho lva – SIMBA POWER můžete sledovat na trati pod startovním číslem 635. Posádku týmu tvoří Michal Valtr, Jaroslav Miškolci a Radim Kaplánek. Chlapci, držíme palce.

valtr dakar simba

Proč Valtr a SIMBA POWER?

Naše partnerství s Valtr Racing Team neznamená jen podporu sportu – je to také o sdílení vášně pro výkonnost, odvahu překonávat překážky a hledání nových možností. Sponzorstvím Valtr Racing Team na Rally Dakar 2024 chceme zdůraznit naši angažovanost v podpoře odvážných a ambiciózních iniciativ v oblasti zelené energie a ukázat, že naše hodnoty nejsou pouze slova.

Co znamená H2 Green Solutions?

S naším nápisem „Simba Power H2 Green Solutions“ na zadní části kamionu chceme ukázat, že inovace a udržitelnost mohou jít ruku v ruce s vášní pro výkon. Rally Dakar je ultimátní zkouškou nejen pro týmy a řidiče, ale také pro technologie, které pohání jejich stroje. 

V dnešní době je rychlý rozvoj elektromobility a vodíkových technologií klíčový pro dosažení udržitelnější budoucnosti. Výrobci nákladních vozidel v Evropské unii čelí tlaku ze strany regulátorů. Mají za úkol do roku 2030 minimalizovat emise svých vozů o nejméně 30 procent. 

Přechodem stále na ekologickou mobilitu dochází k postupnému poklesu emisí oxidu uhličitého, tím se zlepší kvalita ovzduší, ale rovněž pozitivně ovlivní celková kvalitu života pro budoucí generace.

Kde se dozvím více?

Sledujte nás na sociálních médiích, abyste nezmeškali žádné aktuality a zajímavosti týkající se zelené energie, fotovoltaiky a nyní i závodu Rally Dakar 2024 a našeho partnerství s Valtr Racing Team. 

simba power

Zaměřujeme se na poskytování moderních řešení pro Váš dům i firmu. Pravidelně přispíváme na sociální sítě, tak nás nezapomeňte sledovat:

Profesionální přístup

Řešení na míru

Odborná montáž

Kvalitní komponenty