Minulý týden jste nás mohli potkat na veletrhu Stavotech v Olomouci, který patří k nejvýznamnějším v oblasti stavebnictví. Naše společnost na výstavišti Flora v Olomouci představila nejen široký sortiment služeb v oblasti fotovoltaiky, ale také nejnovější technologie v tomto oboru.

fotovoltaika olomouc

Fotovoltaické elektrárny pro domácnosti i firmy

Celé tři dny se na návštěvníky veletrhu těšil náš tým odborníků, který s radostí sdílel své znalosti a zkušenosti v oblasti fotovoltaiky. Naše služby nejsou určeny pouze pro domácnosti, ale také pro firmy, které mají zájem o ekologii a hledají moderní a úsporná řešení pro využití solární energie.

Jak získat dotaci na výstavbu fotovoltaické elektrárny

Není divu, že jedním z nejzajímavějších témat pro naše zákazníky byly dotace na výstavbu fotovoltaických elektráren. Převážně se seniory jsme mluvili o dotaci Nová zelená úsporám light, firmy se zajímaly o dotaci v rámci Výzvy RES+ č. 1/2024. V Simbě Vám se získáním dotace rádi pomůžeme, a celý proces tak můžete nechat na nás.

Novinka od Simby: Solární carport s wallboxem

Naše služby a produkty jsme prezentovali jak na našem stánku, tak ve venkovních prostorách Výstaviště, kde jsme představili naši novinku – carport. Jedná se o zastřešené stání pro automobily, které je vybaveno solárními panely. Nejen, že tak efektivně využijete střešní prostor. Spolu s wallboxem, který byl také k vidění přímo na veletrhu, tato dvojice umožňuje využití sluneční energie k nabíjení elektomobilů.

Jsme rádi, že jsme měli možnost představit naše služby a produkty široké veřejnosti a přispět tak k šíření povědomí o přínosech fotovoltaiky a obnovitelných zdrojů energie. Mockrát děkujeme všem, kteří nás přišli navštívit a těšíme se na další spolupráci i osobní setkání.

Pokud máte zájem o další informace o našich službách nebo produktech, rádi se s Vámi spojíme. Neváhejte nás kontaktovat.

simba power

Zaměřujeme se na poskytování moderních řešení pro Váš dům i firmu. Pravidelně přispíváme na sociální sítě, tak nás nezapomeňte sledovat:

Profesionální přístup

Řešení na míru

Odborná montáž

Kvalitní komponenty