Společnost Simba Power se rozrůstá. S přibývajícími projekty, novými produkty a výzvami směřujícími k ekologické budoucnosti, vzrostly také nároky na prostory, ve kterých naší vizi dáváme reálnou podobu. Proto jsme se po několika měsících rozhodli změnit sídlo společnosti. Nově nás najdete v nových prostorech Envelopa Office Center v Olomouci.

simba power envelopa olomouc

Proč právě Envelopa Office Center?

„Envelopa Office Center jsme si vybrali z několika důvodů. Naše firma si buduje silný brand v oblasti obnovitelných zdrojů, a proto potřebujeme kvalitní a reprezentativní prostory. Envelopa Office Center je jednou z nejmodernějších budov v Olomouci. Zaujala nás natolik, že jsme se rozhodli do ní přenést své sídlo a vybudovat zde kompletní zázemí pro naše zaměstnance. Jako velkou výhodu vnímáme flexibilitu vnitřních prostor a strategickou polohu budovy.“ vysvětluje Pavel Stolarik, jednatel společnosti.

Simba Power ještě udržitelněji

„Moderní stavba navíc splňuje podmínky pro udržitelnost. Ta je pro naše podnikání a filozofii zásadní,“ doplňuje Pavel Stolarik. Od začátku našeho podnikání usilujeme o ekologičtější budoucnost. Už dávno se nezaměřujeme pouze na fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy a firmy. Mezi našimi produkty nově najdete také Simba Hydrogen, další ze zdrojů zelené energie. Nové sídlo v Envelopa Office Center je pro nás nejen změnou prostředí, ale také posunem směrem k udržitelnější budoucnosti.

Ideální prostředí pro rozvoj a růst naší společnosti

Věříme, že moderní prostory Envelopa Office Center budou ideálním prostředím pro rozvoj a růst naší společnosti. Zároveň prostorem, kde se budeme rádi setkávat a vzájemně inspirovat s kolegy i zákazníky. Těšíme se na stávající i nové projekty, další výzvy a úspěchy na nové adrese.

simba power

Zaměřujeme se na poskytování moderních řešení pro Váš dům i firmu. Pravidelně přispíváme na sociální sítě, tak nás nezapomeňte sledovat:

Profesionální přístup

Řešení na míru

Odborná montáž

Kvalitní komponenty